Z okazji 100-lecia....

LIONS CLUB WROCŁAW WRATISLAVIA jubileusz 100-lecia powstania Lions Clubs International uczcił wspaniałym koncertem w sobotni wieczór 7 października 2017 r.
Zaproszeni zostali: Filharmonia Klasyczna Klassiche Philharmonie NordWest z Niemiec pod dyrekcją Urlicha Sembraua – Liona z naszego zaprzyjaźnionego klubu LC Hoya oraz Sygit Band – zespół założony przez członków klubu Rotary, w którym wystąpili znani wrocławscy profesorowie.
Mieliśmy okazję  posłuchać między innymi:  p. prof. Alicję Chybicką oraz prof. Jana Miodka którzy popisali się pięknym wokalem.
Koncert odbył się pod Honorowym Patronatem JM Rektora Politechniki Wrocławskiej – bezpłatnie, dzięki naszej koleżance z klubu prof. Halinie Podbielskie,j która jest pracownikiem tejże uczelni i wszystko zaaranżowała. Dziękujemy Halinko.
To była „Wielka Uczta” dla wszystkich – koncert trwał przeszło 2 godziny i skończył się owacjami na stojąco. Było nastrojowo i z wielką klasą.
Cały dochód z imprezy przeznaczony został dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, jedynego hospicjum domowego na Dolnym Śląsku. Fundacja opiekuje się dziećmi nieuleczalnie chorymi, zapewniając im pełną opiekę medyczną oraz rehabilitacyjną.
Podpisane zostało porozumienie o woli współpracy w zakresie wspierania przez LC Wrocław Wratislavia oraz wrocławski Klub Rotary podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Podpisy złożyli:

• za Lions Club Wrocław Wratislavia: Marzena Zagajewska  - Prezydent kadencji 2017/2018
  • za Rotary Club Wrocław: Stanisław Różański - Prezydent kadencji 2017/2018
  • za Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci: Prezes Beata Hernik-Janiszewska

Wszystkim naszym darczyńcom, koleżankom z klubu oraz gościom, serdecznie dziękujemy!

Elżbieta Maj
Sekretarz LC Wrocław Wratislavia