Wigilia klubowa

Wigilia klubowa odbyła się 9 grudnia w restauracji Rajskie Ogrody, w pięknym miejscu na Ostrowie Tumskim. Spotkanie zorganizowała Halinka, zaprosiła także fantastycznego skrzypka, który przez cały wieczór pięknie grał - tylko dla nas - najbardziej znane kolędy. Próbowałyśmy je także śpiewać - najlepiej wychodziło to Małgosi Kurian. Było wesoło, nie brakowało też wspomnień, zwłaszcza że były z nami także byłe Lionki. Towarzyszyli nam też dwaj mężowie naszych koleżanek. Dodatkową atrakcją były upominki wykonane własnoręcznie przez Jolę Gołuchowską, mistrzynię robótek ręcznych, która wręczyła wszystkim koleżankom pięknie wykonane aniołki. Także Zarząd Klubu zadbał o akcenty świąteczne. Wszyscy biesiadnicy otrzymali tradycyjnie zdobione pierniczki świąteczne. Atmosferę podkreślała pięknie przystrojona choinka, wdzięczny obiekt naszych fotografii. Nasze spotkanie w tak zacnym gronie wykorzystałyśmy do nagrania filmiku z życzeniami dla bratniego klubu Grafschaft Hoya z Niemiec.