Zebranie z kolędowaniem - 22 stycznia 2024 r.

22 stycznia br. odbyło się zebranie Klubu w niezwykłym miejscu, w domu Halinki, świątecznie rozświetlonym i pięknie udekorowanym oraz pachnącym wspaniałymi potrawami i rozbrzmiewającym muzyką. Niecodzienna sceneria dopełniła uroczystego charakteru dzisiejszego spotkania, które upłynęło w atmosferze świątecznej. Nasze głosy, śpiewające kolędy z kantyczków przyniesionych przez Małgosię K., rozbrzmiewały radośnie w całym domu, a nasze podniebienia przeżywały rozkosz płynącą z wyszukanych potraw, przyrządzonych w większości osobiście przez członkinie, gdzie każda wzniosła się na wyżyny swoich umiejętności kulinarnych. Wspaniałe wina dopełniały swoim smakiem i zapachem tę świąteczną atmosferę i wzmacniały głosy, równe niemalże anielskim pieniom. Kolejne godziny mijały szybko w cudownym nastroju i aż żal wielki, że na następne takie spotkanie trzeba czekać cały rok.