17-18 marca 2023 r. - Forum Lionów

W dniach 17-18 marca br. odbyło się  we Wrocławiu po raz pierwszy Forum Lionów, za organizację którego odpowiedzialne było  Stowarzyszenie LC Wrocław Wratislavia. W piątek, w Pałacu Królewskim przy ul. Kazimierza Wielkiego, Forum zapoczątkowało - tradycyjnie już - spotkanie Get Together Party. Podczas części oficjalnej tego wydarzenia zostały przyjęte do naszego klubu dwie nowe członkinie – Elżbieta i Dorota. PDG Ewa Hełka, szefowa GST, sekretarz Okręgu, wręczała wyróżnienia MyLion dla aktywnych klubów. Ewa  odebrała też z rąk Gubernatora dyplom certyfikowanego Guiding Liona, a Michałowi Wigurskiemu, prezydentowi LC Warszawa Host, Gubernator wręczył wyróżnienie za program Lions CharityPoint by Lions. Część oficjalną zakończył występ tancerki Flamenco Anny Patkiewicz. Zanim rozpoczęła się część integracyjna spotkania, jego uczestnicy mogli jeszcze obejrzeć wystawę prac katalońskiego surrealisty Joana Miro, po której gości oprowadziła Kuratorka Wystawy, Pani Natalia. W podziemiach pałacu, do późnych godzin wieczornych trwały integracyjne rozmowy i licytacja atrakcyjnych przedmiotów na rzecz potrzebujących.