Konkurs na Plakat Pokoju – Kieruj się współczuciem

24 listopada 2022 r. tegoroczna edycja konkursu na Plakat Pokoju została zakończona. W konkursie światowym wzięło udział 21 dzieci sponsorowanych przez 4 kluby, a w edycji polskiej 13 dzieci.

Wyboru zwycięskich prac dokonała Komisja konkursowa w składzie:

• Alicja Pietrusiewicz - Prezydent LC Wrocław Wratislavia,
  • Anna Karbownik - Pełnomocnik klubu d/s konkursu,
  • Katarzyna Cieślak - Pełnomocnik Gubernatora d/s konkursu.

Pierwsze miejsce i udział w finale światowym zdobyła Klaudia Stanikowska, sponsorowana przez LC Legnica Silesia, otrzymała nagrodę w wysokości 400 zł,

Drugie miejsce zajęła Patrycja Woźniak - LC Szczecin Cogito i otrzymała nagrodę w wysokości 300 zł,

Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Mikołajczak - LC Legnica Silesia, która otrzymała nagrodę w wysokości 200 zł.

Wyróżnienia: Ewa Kurowska - LC szczecin Cogito i Wojciech Plaskowski LC Wrocław Wratislavia.

Wyróżnienie poza konkursem przyznano Amelii Arasim z LC Legnica Silesia, której praca nie ma wymaganych wymiarów ale jest wyjątkowo ładna.

W edycji polskiej konkursu zostało wyróżnionych troje dzieci:

Weronika Konor - LC Legnica Silesia

Zuzanna Siemion - LC Szczecin Jantar

Jakub Pich - LC Szczecin Jantar

Autorzy wszystkich wyróżnionych prac otrzymali nagrody w wysokości 100 zł.

Wszystkim klubom i dzieciom, które wzięły udział w konkursie serdecznie gratulujemy! Mamy dla Was pamiątkowe dyplomy i upominki!

Gościem specjalnym na naszym spotkaniu był Gubernator Okręgu 121 Polska – Jerzy Ciesiul.