Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » działalność prospołeczna » XI Koncert Charytatywny

XI Koncert Charytatywny

28 stycznia 2023 r. uczestniczyłyśmy w XI Koncercie Charytatywnym na rzecz budowy Domu Opieki Wyręczającej dla dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych z Dolnego Śląska, który odbył się we  wrocławskim Centrum Kongresowym, w kompleksie Hali Stulecia.

Koncert zorganizowała Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. W tym roku cały dochód z koncertu przeznaczony będzie na wykończenie budowy Domu Opieki Wyręczającej. Cel to wyjątkowy, ponieważ Fundacja podjęła się trudu realizacji marzenia rodzin, rodziców i opiekunów o miejscu, gdzie opiekunowie dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych będą mogli znaleźć wytchnienie w sytuacjach szczególnych, m.in. wtedy, kiedy i ich dotknie choroba. W tym czasie ich podopieczni otrzymają profesjonalną opiekę medyczną. Ośrodek będzie jedynym, tego rodzaju miejscem we Wrocławiu i w województwie dolnośląskim, jak również w całej zachodniej części naszego kraju.

Relację z koncertu, wraz z pięknymi zdjęciami można obejrzeć na stronie internetowej Fundacji: https://hospicjum.wroc.pl/xi-koncert-charytatywny-za-nami/.