Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » działalność prospołeczna » Konkurs na Plakat Pokoju - Odważ się marzyć

Konkurs na Plakat Pokoju - Odważ się marzyć

Z przyjemnością informujemy, że została zakończona tegoroczna edycja Konkursu na Plakat Pokoju pod hasłem „Odważ się marzyć” – „Dare to Dream”

W konkursie wzięły udział cztery kluby:

- LC Szczecin Cogito – 3 osoby,
- LC Legnica Silesia -3 osoby
- LC Łódź- 1 osoba
- LC Wrocław Wratislavia – 1 osoba

Oraz w edycji polskiej
LC Legnica Silesia – 3 osoby.

Wszystkie prace przysłane na konkurs były pięknie zakomponowane i starannie wykonane, więc nie było łatwo zadecydować, którą z nich wybrać, aby reprezentowała nasz kraj.

Komisja konkursowa w składzie: I vice Gubernator Małgorzata Murawa-Świątkiewicz, Prezydent LC Wrocław Wratislavia Alicja Pietrusiewicz i Pełnomocnik d/s Konkursu Na Plakat Pokoju Katarzyna Cieślak w głosowaniu wyłoniła następujące zwyciężczynie:

Pierwsze miejsce zajęła Laura Konieczna sponsorowana przez LC Szczecin Cogito - jej praca zatytułowana „Razem spełniamy marzenia o pokoju” została wysłana na finał światowy do USA.

Drugie miejsce zajęła Varvara Hetsman a trzecie miejsce Kesja Noga. Obydwie sponsorowane przez LC Legnica Silesia.

Przyznano cztery wyróżnienia:

Dla Nadii Szmyd i Magdaleny Ziębakowskiej – LC Szczecin Cogito,
Glorii Borowskiej – LC Łódź
Oraz Amelii Arasim – LC Legnica Silesia

W edycji polskiej wyróżniono prace Kingi Wolskiej, Martyny Potocznej i Julii Sidor ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotoryi sponsorowane przez LC Legnica Silesia.

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy pięknych prac i trzymamy kciuki za Laurę w światowym finale – wyniki w marcu.